BDAR

Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Privatumo politika

Sritys

Konkursai

Galiojantis
Iki pateikimo liko:
3 d. 17 val. 34 min.
Kultūra

Kultūros rėmimo programų projektų konkursas 2023 m. projektams

Informuojame, kad dėl Valdžios vartų sistemos nesklandumų konkurso paraiškų teikimo terminas atidedamas iki 2022 m. gruodžio 5 d. 12 val.

Konkurso tikslas – finansuoti kultūros sektoriaus ne pelno siekiančių organizacijų veiklą, siekiant skatinti ir stiprinti Vilniaus miestui reikšmingus kultūros ir meno projektus. Konkurso uždaviniai – skirti tikslinį finansavimą naujiems ir tęstiniams kultūros projektams, stiprinti kultūros ir meno inovacijas, šiuolaikinės, intelektualiosios kultūrinės aplinkos kūrimą, kultūrinius mainus tarp Vilniaus ir užsienio miestų, Vilniaus atminties kultūros puoselėjimą, etninės kultūros ir mėgėjų meno iniciatyvas, tautinių bendrijų veiklą, skatinti naujai sukurtų kultūros vertybių sklaidą ir prieinamumą platesnei visuomenei, socialinės atskirties mažinimą. Konkursu siekiama skatinti prasmingo turinio projektus, stiprinti kultūros organizacijų gebėjimą teikti konkurencingas paraiškas ir sąžiningai konkuruoti tarp kitų kultūros organizacijų, stiprinti Vilniaus miesto gyventojų susidomėjimą kultūra.

2022-11-07 Sužinok daugiau
Pasibaigęs
Socialinė apsauga

Integralios pagalbos teikimo Vilniaus miesto savivaldybėje projekto partnerių atrankos konkursas

Partnerių  atrankos tikslas – atrinkti partnerius, įgyvendinsiančius 2021–2027 metų Europos Sąjungos investicijų programos lėšomis finansuojamą projektą (toliau – Projektas) ir teiksiančius integralią pagalbą Vilniaus miesto savivaldybėje. Projekto pareiškėja – Europos socialinio fondo agentūra. Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2022–2029 metai. Projekto vertė ir paslaugų teikimo įkainiai bus nustatyti Projekto finansavimo ir administravimo sutartyje.

Partnerių atrankoje gali dalyvauti Vilniaus miesto savivaldybėje veikiantys viešieji ir privatūs juridiniai asmenys, teikiantys integralią pagalbą ir turintys ne mažesnę nei 2 metų dienos socialinės globos ir slaugos paslaugų teikimo Vilniaus miesto savivaldybėje patirtį.

2022-11-10 Sužinok daugiau
Pasibaigęs
Kultūra

Konkursas Vilniaus miesto kultūros organizacijos statusui gauti

Konkurso tikslai:
1. stiprinti Vilniaus mieste veikiančias profesionaliojo meno įstaigas ir skatinti jų konkurencingumą;
2. skatinti aukšto meistriškumo kūrybą ir jos integraciją į nacionalinę ir tarptautinę kultūrinę erdvę;
3. aktyvinti kultūros organizacijų komunikaciją garsinant Vilniaus vardą;
4. užtikrinti profesionaliojo meno kūrinių prieinamumą visoms visuomenės grupėms;
5. įtraukti jaunuosius kūrėjus bendrai veiklai, sudaryti jiems sąlygas pristatyti visuomenei savo kūrybą.

2022-10-03 Sužinok daugiau
Galiojantis
Iki pateikimo liko:
15 d. 5 val. 33 min.
Sportas

Sporto projektų, skirtų fizinio aktyvumo veikloms, skatinančioms fizinio aktyvumo plėtrą, sporto inventoriui ir įrangai įsigyti bei sporto renginiams organizuoti, atranka

Vilniaus miesto savivaldybės administracija nuo 2022 m. lapkričio mėn. 21  d. iki  gruodžio mėn. 16 d. imtinai kviečia dalyvauti Vilniaus miesto savivaldybės 2023 metų biudžeto lėšomis remiamų sporto projektų, skirtų fizinio aktyvumo veikloms, skatinančioms fizinio aktyvumo plėtrą, sporto inventoriui ir įrangai įsigyti bei sporto renginiams organizuoti, atrankoje.

Konkurso tikslas −  atrinkti ir finansuoti sporto projektus, kurie skatina Vilniaus miesto visuomenę aktyviai sportuoti, didina naujų sporto dalyvių įsitraukimą į sveiką gyvenseną, ugdo ir šviečia miesto bendruomenę sporto ir sveikos gyvensenos temomis, skatina bendruomeniškumą tarp skirtingų socialinių visuomenės segmentų, sporto klubų, ugdymo įstaigų, taip pat inicijuoja moksleivių fizinį aktyvumą ir prisideda prie socialinę atskirtį patiriančių bei neįgaliųjų asmenų įsitraukimo į aktyvų socialinį gyvenimą.

2022-11-21 Sužinok daugiau
Pasibaigęs
Kultūra

Kultūros rėmimo programų projektų konkursas 2022 m. III ir IV ketvirčių projektams

Kultūros rėmimo programų projektų konkurso tikslas – finansuoti kultūros sektoriaus organizacijų veiklą, siekiant skatinti Vilniaus miestui reikšmingus kultūros ir meno projektus. Konkurso uždaviniai – skirti tikslinį finansavimą naujiems ir tęstiniams kultūros projektams, stiprinti Vilniaus atminties kultūros puoselėjimą, etninės kultūros ir mėgėjų meno iniciatyvas, tautinių bendrijų veiklą, šiuolaikinės, intelektualiosios kultūrinės aplinkos kūrimą, kultūrinius mainus tarp Vilniaus ir užsienio miestų, skatinti naujai sukurtų kultūros vertybių sklaidą ir prieinamumą platesnei visuomenei, kultūros ir meno inovacijas, socialinės atskirties mažinimą.

2022-05-10 Sužinok daugiau