BDAR

Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Privatumo politika

Skelbiamas nevyriausybinių organizacijų, teikiančių psichosocialinę pagalbą suaugusiems ir jaunuoliams, pabėgusiems nuo karo Ukrainoje, projektų atrankos ir finansavimo konkursas

Būsena
Pasibaigęs
Paraiškų teikimo terminas
2024-04-08 iki 2024-05-08
Atsakingas padalinys:
Socialinės gerovės skyrius
Paslaugos vykdytojas
Socialinės gerovės skyriaus Socialinės integracijos poskyrio vyriausioji specialistė Sondra Jendovickaitė, tel. 85 211 2723, el. p. sondra.jendovickaite@vilnius.lt
Paskutinė paraiškų pateikimo diena:
2024-05-08

Konkurso tikslas – suteikti psichosocialinę pagalbą nuo karo Ukrainoje pabėgusiems suaugusiems ir jaunuoliams, patyrusiems emocinius išgyvenimus ar išgyvenančius emocinę krizę, siekiant formuoti teigiamą požiūrį į save ir išorinį pasaulį, įveikti beviltiškumo ar bejėgiškumo jausmą, sugražinti gebėjimą surasti kasdienių problemų sprendimus.

Paslaugų gavėjų tikslinė grupė – nuo karo Ukrainoje pabėgę suaugę asmenys ir jaunuoliai, laikinai gyvenantys Vilniaus miesto savivaldybėje.

Psichosocialinės pagalbos gavėjų skaičius – ne mažiau nei 200 asmenų.

Projekto įgyvendinimo terminas – iki 2025-03-04.

Konkurso biudžetas – 60 000 Eur

Paslaugų sudėtis:

  • Socialinių įgūdžių ugdymas ir palaikymas;
  • Individualios ir (ar) grupinės psichologo konsultacijos;
  • Psichoedukaciniai užsiėmimai.

Paslaugos turi būti teikiamos paslaugų gavėjams suprantama kalba. Pagal poreikį turi būti užtikrinama vaikų priežiūra ir užimtumas užsiėmimų metu.

Projektų paraiškas gali teikti nevyriausybinės organizacijos (toliau – NVO), kaip jos apibrėžtos Lietuvos Respublikos nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatyme, kurios yra įregistravusios nevyriausybinės organizacijos žymą Juridinių asmenų registre ir yra registruotos ir (ar) veiklą vykdo Vilniaus miesto Savivaldybės teritorijoje. Konkurse dalyvaujančių NVO steigimo dokumentuose privalo būti nurodytas veiklos tikslas ir (ar) uždaviniai, ir (ar) veiklos rūšis, susiję su skelbiamo konkurso socialinių paslaugų teikimu.

Paraiška ir jos priedai priimami iki 2024 m. gegužės 8 d. 15 val.

Reglamentuojantys teisės aktai:

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2024 m. sausio 11 d. įsakymas Nr. 30-54/24 „Dėl Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės gerovės skyriaus nevyriausybinių organizacijų socialinių projektų atrankos ir finansavimo Vilniaus miesto savivaldybės biudžeto lėšomis konkurso nuostatų tvirtinimo“.

Projektų paraiškas gali teikti nevyriausybinės organizacijos (toliau – NVO), kaip jos apibrėžtos Lietuvos Respublikos nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatyme, yra įregistravusi nevyriausybinės organizacijos žymą Juridinių asmenų registre ir yra registruotos Savivaldybės teritorijoje. Konkurse dalyvaujančių NVO steigimo dokumentuose privalo būti nurodytas veiklos tikslas, susijęs su skelbiamo konkurso socialinių paslaugų teikimu. Remiami projektai skirti tik Savivaldybės gyventojų socialinėms problemoms spręsti.