BDAR

Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Privatumo politika

Muziejų edukacinių programų finansavimo konkursas

Būsena
Pasibaigęs
Paraiškų teikimo terminas
2023-01-09 iki 2023-02-10
Atsakingas padalinys:
Kultūros skyrius
Paslaugos vykdytojas
Daiva Meilutė-Šeršniova, tel. +370 687 82 663
Paskutinė paraiškų pateikimo diena:
2023-02-10

Konkurse gali dalyvauti muziejai, kurie yra įsteigti fizinių ar juridinių asmenų, neatsižvelgiant į jų teisinę formą, kurių buveinė yra Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje ir kurie užsiima ar verčiasi materialinių ir dvasinių kultūros vertybių bei gamtos objektų kaupimu, saugojimu, restauravimu, tyrimu, eksponavimu bei populiarinimu.

Konkurse negali dalyvauti nacionaliniai muziejai, respublikiniai muziejai, žinybiniai muziejai, Vilniaus miesto savivaldybės muziejai, ir kiti muziejai, gaunantys nuolatinę valstybės ar Vilniaus miesto savivaldybės dotaciją savo veiklai vykdyti.

Muziejai, norintys dalyvauti konkurse, pateikia Muziejų edukacinių veiklų organizavimo programą per konkursai.vilnius.lt sistemą. 

Reglamentuojantys teisės aktai:

2020 m. vasario 12 d. Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimas Nr. 1-398 Dėl Muziejų edukacinių programų finansavimo konkurso nuostatų patvirtinimo

Muziejų edukacinių programų finansavimo konkurso nuostatai

Muziejaus ir jo veiklos pristatymas, šiuo metu Vilniaus miesto savivaldybėje vykdomos muziejaus edukacinės veiklos - pateikiama detali informacija: teksto apimtis iki 6–7 puslapių;

Kitų paraiškos dalių apimtis - iki 4–5 puslapių;

Pastarųjų metų veiklos ataskaita yra pridedama atskiru dokumentu;

Pastarųjų metų finansinės veiklos pajamų ir išlaidų sąmatos pridedamos atskiru dokumentu;

Muziejaus juridinio asmens registracijos pažymėjimo kopija ir kiti priedai: privalomai pateikiama tik muziejaus registracijos pažymėjimo kopija, o apdovanojimų, padėkų ar kitų raštų kopijos, aktualūs straipsniai apie organizaciją ar jų nuorodos bei kita informacija apie muziejų teikiama muziejaus pasirinkimu.